Informacja dotycząca płatności za obiady

tableware-1368882_640.jpg

SZANOWNI PAŃSTWO!

• OD 1 PAŹDZIERNIKA 2022R. będzie funkcjonował nowy program do ewidencji obiadów i rozliczeń finansowych – iOPŁATY, do którego hasła dostępu, loginy oraz karty obiadowe zostaną wydane przez wychowawców klas dzieciom/rodzicom w dniach 29-30 września 2022r.

Osoby, które nie odbiorą kart i haseł z różnych przyczyn we wskazanych wyżej terminach, będą mogły je pozyskać od Intendenta szkoły w dniu 3 października 2022r. w godzinach od 9:30 do 15:00.

• PROSIMY NIE WNOSIĆ OPŁAT ZA OBIADY WE WRZEŚNIU!!!

• KONTO AKTYWNE OD 3-EGO PAŹDZIERNIKA 2022R.

Płatności za obiady będzie można dokonywać w terminie od 3-ego do 5-ego października br., a w pozostałych miesiącach od 1-ego do 5-ego każdego miesiąca (wg nowego Regulaminu Stołówki).

Kwoty do zapłaty oraz numery indywidualnych rachunków bankowych będą dostępne od dnia 3-ego października w Panelu Rodzica po zalogowaniu się.

Nowy Regulamin Stołówki wraz z deklaracją korzystaniu ze stołówki oraz oświadczeniem o rezygnacji jest dostępny w zakładce – Stołówka- Płatności.