Turniej Szachowy

708155520_1636522384655405_8829329686821942800_n.jpg

Dziś już po raz szósty odbył się w naszej szkole Międzypokoleniowy Turniej Szachowy pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Puławy, Pawła Maja.

To wyjątkowe wydarzenie cieszyło się ogromną frekwencją. Ponad 60 uczestników połączyło uczniów, rodziców i seniorów w duchu królewskiej gry. Celem wydarzenia była integracja pokoleń oraz wspólne rozwijanie pasji do szachów.

Turniej uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Ewa Górecka.

Całość poprowadził licencjonowany sędzia Łukasz Dymek.

Dzięki wsparciu Urzędu Miasta, pani Katarzyny Topolewskiej oraz Rady Rodziców wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe puchary.

Najlepsi uczniowie:

  1. Franciszek Pawełek
  2. Józef Kullas
  3. Kacper Gryglas

Wyróżnienia uczniów:

  • Filip Kiljanek
  • Wiktoria Wierzbicka
  • Wiktoria Kidacka
  • Adam Słyk

Najlepsi dorośli:

  1. Mateusz Mucha
  2. Michał Szmyrgałło
  3. Rajmund Łata

Wyróżnienia dorosłych:

  • Grzegorz Gryglas
  • Jaromir Wierzbicki
  • Agnieszka Bojanowicz
  • Dariusz Łysiak

Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i fantastyczną atmosferę.

Do zobaczenia za rok!

Powrót na początek strony