Klasa 4B trenuje z mistrzami!

702982718_1627529138888063_7121517977221990843_n.jpg
Klasa 4B trenuje z mistrzami! 
Dzisiejszy dzień klasa 4B zapamięta na długo! Nasi czwartoklasiści wzięli udział w niesamowitym treningu z zawodnikami drużyny KS LOTTO Puławy! 
Profesjonalni szczypiorniści pokazali nam, na czym polega prawdziwa magia piłki ręcznej. Był wycisk na treningu, mnóstwo śmiechu, a na koniec... rozegraliśmy krótki, ale mega emocjonujący mecz! 
Mało tego! Zajrzeliśmy też tam, gdzie kibice zazwyczaj nie mają wstępu. Zobaczyliśmy sportowe zaplecze od kuchni oraz poczuliśmy się jak gwiazdy sportu w sali konferencyjnej. 
Kto wie, może rośnie wśród nas nowe pokolenie reprezentantów Polski?
Dziękujemy KS LOTTO Puławy za super atmosferę i genialną lekcję WF-u!
Powrót na początek strony