Klasa 4B trenuje z mistrzami!
Klasa 4B trenuje z mistrzami!
Dzisiejszy dzień klasa 4B zapamięta na długo! Nasi czwartoklasiści wzięli udział w niesamowitym treningu z zawodnikami drużyny KS LOTTO Puławy!
Profesjonalni szczypiorniści pokazali nam, na czym polega prawdziwa magia piłki ręcznej. Był wycisk na treningu, mnóstwo śmiechu, a na koniec... rozegraliśmy krótki, ale mega emocjonujący mecz!
Mało tego! Zajrzeliśmy też tam, gdzie kibice zazwyczaj nie mają wstępu. Zobaczyliśmy sportowe zaplecze od kuchni oraz poczuliśmy się jak gwiazdy sportu w sali konferencyjnej.
Kto wie, może rośnie wśród nas nowe pokolenie reprezentantów Polski?
Dziękujemy KS LOTTO Puławy za super atmosferę i genialną lekcję WF-u!
