Konkurs z języka angielskiego

KONKURS (1).jpg

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

The Big Challenge

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego!

Dla kogo?

WSZYSCY chętni uczniowie klas 4 – 8

Dlaczego warto wziąć udział?

Konkurs będzie przeprowadzony online. Możesz sprawdzić swoje umiejętności oraz wygrać wspaniałe nagrody. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę, niezależnie od uzyskanego wyniku.

Jakie nagrody?

Każdy uczestnik, otrzymuje dyplom i plakat. Najlepsi uczniowie na każdym poziomie trudności otrzymają nagrody honorowe, takie jak medale, puchary, dyplomy. W najnowszej edycji konkursu nie zabraknie nagród elektronicznych, takich jak: tablety, przenośne banki energii, słuchawki czy głośniki bluetooth. (zobacz więcej)

Jak się przygotować?

W aplikacji English Every Day (sprawdź) możesz ćwiczyć angielski kiedy chcesz. Do wyboru masz 4 oryginalne gry (Quiz, YesNo, Questions oraz Verbs) a także dostęp do pytań z poprzednich edycji konkursu (sprawdź), aby jeszcze lepiej przygotować się do tegorocznych zmagań.

Kiedy?

Zapisy do 14 marca (u nauczyciela języka angielskiego)

Koszt?

12 PLN

Nie wahaj się! Startując w konkursie możesz tylko wygrać!

Zapraszamy!

Nauczyciele języka angielskiego :)