Gotowi do szkoły

PCK.png

GOTOWI DO SZKOŁY!

Kochani, czy jesteście już gotowi do szkoły? Na pewno macie już wszystkie przybory szkolne i zeszyty. Pamiętajcie jednak, że nie tylko to jest bardzo ważne.

Zwracajcie uwagę na bezpieczeństwo w czasie drogi do szkoły. Pamiętajcie również o higienie osobistej i częstym myciu rąk – również w szkole. Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie uchroni Was od chorób i wzmocni Waszą kondycję.

Uczniowie ze Szkolnego Koła PCK korzystając z materiałów przesłanych przez Państwową Powiatową Inspekcję Sanitarną w Puławach przygotowali dla Was gazetkę, która przypomni Wam o wszystkich zasadach zdrowego stylu życia.

Życzymy Wam samych sukcesów w nowym roku szkolnym i zapraszamy na pierwsze spotkanie Szkolnego Koła PCK.