Blisko podium – świetny występ naszych lekkoatletów
Powiatowe Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Zawodach w Trójboju Lekkoatletycznym dla klas IV i młodszych. Po bardzo dobrej rywalizacji nasza drużyna zajęła wysokie 4. miejsce, będąc bardzo blisko podium.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje skład naszej reprezentacji. W drużynie wystartowało dwóch uczniów z klasy IV oraz dwóch uczniów z klasy II. Fakt, że młodsi zawodnicy z powodzeniem rywalizowali ze starszymi uczestnikami, świadczy o wysokim poziomie sportowym naszej drużyny i daje nadzieję na kolejne sukcesy w przyszłości.
Skład reprezentacji szkoły:
Karol Grabski – klasa IVa
Szymon Deska – klasa IVb
Mateusz Pirogowicz – klasa IIc
Marcel Szlendak – klasa IIc
Gratulujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, wolę walki oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!
