Laureaci konkursu plastycznego ,,Mój ulubiony Miś – bohater literatury dziecięcej”

Zdjęcie 5.jpeg

Od 2002 roku 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach ogłosiła szkolny konkurs plastyczny  ,,Mój ulubiony Miś – bohater literatury dziecięcej” dla dzieci z klas pierwszych.

Nagrody książkowe otrzymali najmłodsi uczniowie naszej szkoły w ramach

Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa:

1. Natalia Bławat
  2. Aleksandra Marcinkowska
  3. Anna Kamieniecka
  4. Szymon Deska
  5. Patrycja Zarzeka
  6. Bartosz Klupa
  7. Jakub Cepa
  8. Piotr Gąsior
  9. Antoni Migdal

Osoby wyróżnione:

1. Gabriela Łata
  2. Oleksander Kryvoruka

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do czynnego udziału w konkursach czytelniczych.