Laureaci konkursu plastyczno – czytelniczego

Zdjęcie 1.jpg

Laureaci  konkursu plastyczno – czytelniczego

W listopadzie 2022 roku odbyło się podsumowanie przeprowadzonych działań bibliotecznych w związku z obchodami przypadającymi w Październiku Miesiącu Bibliotek Szkolnych.

Przygotowana została na szkolnym korytarzu wystawa nagrodzonych prac, które wzięły udział w konkursie plastyczno – czytelniczym ,,Mój ulubiony bohater literacki” oraz ,,Czytelnicze rymowanki”.

W konkursie plastycznym ,,Mój ulubiony bohater literacki” nagrody otrzymali:

Miejsce 1

Stanisław Szmyrgałło, kl. 2a

Kornelia Sygnowska, kl. 2a

Miejsce 2

Zuzanna Wierzbicka, kl. 2a

Magdalena Skorek, kl. 2a

Miejsce 3

Michał Dobosz, kl. 2a

Osoby wyróżnione w konkursie plastycznym ,,Mój ulubiony bohater literacki”:

Maria Birkina, kl. 2b

Piotr Ścibior, kl. 2b

Eliza Mitura, kl. 2b

Aleksandra Zdrzalik, kl. 2b

Julia Matyjaszek, kl. 2b

Maja Stachyra, kl. 2b

Osoby wyróżnione w konkursie literacko – plastycznym ,,Czytelnicze rymowanki”:

Lena Raczyńska, kl. 4a

Zofia Dobosz, kl. 4a

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do czynnego udziału w konkursach czytelniczych.