Zimowe bałwanki w różnych odsłonach

Zdjęcie 6 (1).jpg

Zimowe bałwanki w różnych odsłonach

Wszystkie pory roku mają swój niepowtarzalny urok, również  i zima, która w tym roku u nas zagościła, a przynajmniej w kalendarzu J. Może już nie tak mroźna i pełna białego puchu, jak to bywało w latach poprzednich, ale też równie wyjątkowa. Chyba wszystkim dzieciom zabawy na świeżym powietrzu dostarczają mnóstwa radości, ale w szczególności wiele frajdy daje im możliwość ulepienia cudownego bałwana.

W styczniu i lutym naszą świetlicę zdecydowanie zdominowały uśmiechnięte bałwanki, które wykonane zostały różnymi sposobami i z przeróżnych materiałów. Podziwiać możemy te zrobione z płatków kosmetycznych, z rolki po papierze czy te po prostu narysowane na kartce. Uwagę zwracają starannie wykonane bałwanki z rolki, przystrojone w kolorowy szalik, czarne guziczki i gustowne nauszniki.

Obserwując podczas twórczej pracy roześmiane twarze naszych najmłodszych, możemy stwierdzić, iż dzieci kochają zimę we wszystkich jej postaciach. Nie tracimy nadziei, że będzie ona jeszcze śnieżna i mroźna, jeżeli nie w tym, to na pewno w przyszłym roku.