school-3518726_1920.jpg

SZANOWNI RODZICE

Od dnia od 1 marca 2024r.

rozpoczyna się w  naszej szkole rekrutacja

do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej

na rok szkolny 2024/2025.

Rekrutacja do klas pierwszych 2024/2025

W roku szkolnym 2024/2025 planujemy utworzenie Klasy pierwszej sportowej o profilu piłkarsko-lekkoatletycznym. Zainteresowanych rodziców prosimy, o kontakt telefoniczny lub osobisty do 29.03.2024r. w celu potwierdzenia chęci zapisu dziecka do klasy sportowej. Dodatkowo zastrzegamy, że przy niskiej ilości chętnych klasa sportowa nie zostanie utworzona.

W załączeniu znajduje się wstępna deklarację zgłoszenia dziecka do klasy sportowej.

Poniższy link do strony naboru elektronicznego rozpoczynający rejestrację zgłoszeń (dla uczniów zamieszkałych w obwodzie) lub wniosków (dla uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły)  jest aktywny od 1 marca 2024 r.

Oferujemy:

nowoczesne Wyposażenie,
wysoko Wykwalifikowaną Kadrę Nauczycielską,
zajęcia W Klasach Ogólnodostępnych Oraz Integracyjnych,
atrakcyjne Zajęcia Sportowe - Wszystkie Pod Okiem Wykwalifikowanych Instruktorów, Czynnych Zawodników (piłka Ręczna, Piłka Nożna, Pływanie, Narciarstwo, Tenis Ziemny),
opiekę Specjalistów - Pedagoga, Psychologa, Surdopedagoga, Logopedy, Oligofrenopedagoga, Rehabilitanta, Tyflopedagoga, Doradcy Zawodowego,
wspaniałe Zajęcia Rozwijające Zainteresowania I Uzdolnienia Uczniów - Kodowanie, Programowanie, Robotykę (z Wykorzystaniem Nowoczesnych Pomocy, Np. Photony, Klocki Legoeducation, Ozoboty),
projektowanie Z Wykorzystaniem Drukarki 3d, długopisów 3d, Doświadczenia Chemiczne Z Wykorzystaniem Wirtualnej Pracowni - Empiriusz,
Pracownia gastronomiczna oraz techniczna
okulary VR
zajęcia Na Świeżym Powietrzu W Ogrodzie Sensorycznym,
nowoczesny Kompleks Sportowy, Atrakcyjne Lekcje Wychowania Fizycznego