Gala Nasi Najlepsi

Klasy 7b 7 c i 8 a.JPG

Wspaniała Gala "Nasi Najlepsi" 

 

Dzisiaj mieliśmy niezwykłą przyjemność zorganizować naszą uroczystą Galę "Nasi Najlepsi", podczas której nasi utalentowani uczniowie mogli zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności. To był dzień pełen emocji, talentów i wspólnego świętowania!

Nasi uczniowie wykazali się wspaniałymi talentami, obejmującymi różnorodne dziedziny sztuki i sportu. Wśród prezentacji znalazły się wspaniałe występy wokalne, taneczne choreografie, widowiskowa gimnastyka akrobatyczna, płynna gra na pianinie i akordeonie, pokaz jazdy na łyżworolkach, wzruszające recytacje i wiele innych niezwykłych aktywności.

Ponadto mieliśmy zaszczyt uhonorować naszych wyjątkowych uczniów, wręczając im zasłużone dyplomy za osiągnięcie najwyższych średnich ocen w klasach. Ale to nie wszystko! Chcieliśmy również wyrazić nasze uznanie dla rodziców naszych uczniów, którzy wspierają ich w ich naukowych i artystycznych pasjach. Dlatego też przygotowaliśmy specjalne listy gratulacyjne dla tych niezwykłych osób.

Nie można zapomnieć o nagrodach za stuprocentową frekwencję, które zostały przyznane uczniom, którzy z zaangażowaniem i systematycznością uczestniczyli we wszystkich zajęciach.

Niech ta Gala będzie nie tylko okazją do świętowania talentów, ale także inspiracją dla nas wszystkich do dalszego rozwijania naszych umiejętności i pasji. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz naszym ważnym gościom, którzy uczynili tę uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na ich życiowej drodze!

Powrót na początek strony