Godziny Dostępności

Poniżej znajduję się Tabela w Pdf z godzinami dostępności Naszych Nauczycieli w ciągu tygodnia w roku szkolnym 2022/2023

Lista nauczycieli 2022/2023

Godziny dostępności

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ TYGODNIA I GODZINA

SALA

  1.  

Bicki Michał

Wtorek

9:20-10:20

Pokój n-li WF

  1.  

Biedrzycka Katarzyna

Poniedziałek

15.00-16.00

Pokój nauczycielski

  1.  

Budnik Karolina

Środa

11.00-12.00

12

  1.  

Chodoła Gabriela

Środa 11:00-12:00

28

  1.  

Dobosz Joanna

Piątek

8:35 – 9:35

Pokój nauczycielski

  1.  

Gawron Agnieszka

Piątek

8:35 – 9:35

Pokój nauczycielski

  1.  

Gawron Joanna

Wtorek

14.10 - 15.10

23

  1.  

Głowacka Beata

Poniedziałek

10.20 – 11.20

Pokój nauczycielski

  1.  

Górecka Ewa

Środa

13.00-14.00

gabinet dyrektora

  1.  

Gruszecka Agnieszka

Poniedziałek

14.30-15.30

Gabinet

psychologa

  1.  

Grzelak Magdalena

Poniedziałek

10.20 – 11.20

Pokój nauczycielski

  1.  

Grzesiak Anna

Wtorek

12.10 - 12.40

Pokój nauczycielski

  1.  

Jakubczyk Anna

Wtorek

8:00-9:00

24

  1.  

Agnieszka Jasik

Wtorek

12.20-13.20

Pokój nauczycielski

  1.  

Jeżyna Maciej

Środa

9:30-10:30

Pokój n-li WF

  1.  

Jońska Katarzyna

Wtorek

11:00-12:00

27

  1.  

Kamieniecka Agnieszka

Wtorek

8.50-9.50

Pokój nauczycielski

  1.  

Karpowska Emilia

Środa

13.10-14.10

14

  1.  

Kleszczyński Bartosz

Czwartek

12.10 - 13.10

Pokój n-li WF

  1.  

Kos Anna

WTOREK
13.05 - 14.05

25

  1.  

Kowalczyk Agnieszka

Wtorek

9.30-10.30

biblioteka

  1.  

Kowalczyk Ewelina

Piątek

11.15-12.15

29

  1.  

Kowalska Anna

Piątek

12.05- 13.05

38

  1.  

Majcher Iwona

wtorek

12.05-13.05

Pokój nauczycielski

  1.  

Makarewicz Robert

Środa

9.35 - 10.35

Pokój n-li WF

  1.  

Malmon Monika

Wtorek

15.10-16.10

Pokój nauczycielski

  1.  

Mańka Grażyna

Piątek

12.05 - 13.05

37

  1.  

Marzec Anna

Wtorek

13.05 - 14.05

Pokój nauczycielski

  1.  

Mazurek Iwona

Środa

13.05-14.05

15

  1.  

Michałek Anna

Poniedziałek

9.40-10.40

Pokój nauczycielski

  1.  

Mielczarska Anna

Poniedziałek

13.00-14.00

Pokój nauczycielski

  1.  

Napora Agnieszka

Czwartek

13.00 - 14.00

40

  1.  

Nieleszczuk Emila

Piątek

12.05 - 12.50

38

  1.  

Ogórek Maria

Środa

11.20-12.20

37

  1.  

Pachuca Joanna

Wtorek

7.40- 8.40

Pokój nauczycielski

  1.  

Pawulski Marek

Środa

11.15-12.15

  1.  

Płaskocińska Agnieszka

Poniedziałek

12.20 - 13.20

21

  1.  

Polak Katarzyna

Piątek

11.15-12.15

Pokój nauczycielski

  1.  

Rodak Anna

Poniedziałek

8.30-9.30

Pokój nauczycielski

  1.  

Siedliska Małgorzata

Wtorek

13:05 – 14:05

25

  1.  

Siłuch Anna

Środa

13.05- 14.05

20

  1.  

Sołdek Anna

Piątek

11.15-12.15

22

  1.  

Sosik Katarzyna

Wtorek

9.40-10.40

Pokój nauczycielski

44.

Stefanyszyn Magdalena

Czwartek

9.50 - 10.50

Pokój nauczycielski

  1.  

Stężycka Anna

Poniedziałek

11.15-12.15

Pokój

nauczycielski

  1.  

Sugier Anna

Czwartek

11.15 - 12.15

Pokój nauczycielski

  1.  

Sycińska Aneta

Czwartek

12.30-13.30

Pokój nauczycielski

  1.  

Szlendak Edyta

Poniedziałek

15.00-16.00

23 A

  1.  

Tadasiewicz Dorota

Poniedziałek

7.40 - 8.40

s.31

  1.  

Trybuła Agata

Wtorek

13.10 - 14.10

s.23

  1.  

Trybus Julia

Piątek

8:50 –9:50

Pok. nauczycielski

  1.  

Warda Maria

Poniedziałek

12.20 - 13.30

21

  1.  

Węglińska Beata

Wtorek

13.05-14.05

s.33

  1.  

Wirga Elżbieta

Poniedziałek

11.15-12.15

  1.  

Wirga Olga

Poniedziałek

14.55-15.55

39

  1.  

Włodarczyk Sławomira

Poniedziałek

14.05 - 15.05

26

  1.  

Wojciechowska-Fijoł Ewa

Środa

10.00- 11.00

Pokój nauczycielski

  1.  

Wojciechowska Renata

Wtorek

10.30 –11.30

Pokój nauczycielski

  1.  

Ks. Woliński Dawid

Piątek

10.00-11.00

Pok. nauczycielski

  1.  

Zielińska Paulina

Wtorek

11.00-12.00

12

65.

Sołtysiak Emilia

Środa

9:00-10:00

biblioteka

Powrót na początek strony