Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 20232024. (3).png

 

Rekrutacja do klas pierwszych 2023/2024

 

Szanowni Państwo! Poniższy link do strony naboru elektronicznego rozpoczynający rejestrację zgłoszeń (dla uczniów zamieszkałych w obwodzie) lub wniosków (dla uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły) będzie aktywny od 1 marca 2023 r.

 

https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/pulawy/

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych 2023/2024

 

Aktualne dokumenty, które należy złożyć biorąc udział w rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w Naszej Placówce niebawem będą dostępne na stronie w zakładce rekrutacja.

 

Osoby zainteresowane rekrutacją do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w Naszej Szkole zapraszamy do obserwowania zakładki rekrutacja, gdzie znajdują się w załącznikach ważne informacje takie jak zasady rekrutacji czy też obwody szkół podstawowych.

Powrót na początek strony