Relacja z Dni Otwartych

DSC03166.JPG

Za nami tydzień cudownych spotkań z najmłodszymi. Przez te 4 intensywne dni mieliśmy okazje otworzyć drzwi Naszej Szkoły i zaprezentować to, co na co dzień możemy zaoferować Państwa dzieciom w tej podróży jaką jest edukacja.

 

W dniu 23.02 odbył się Dzień Otwarty dla dzieci i rodziców, w czasie którego pokazaliśmy tylko kawałeczek tego co oferujemy uczniom w Naszej placówce i tego jak pracujemy każdego dnia.

 

Ciekawe, kreatywne zajęcia plastyczne, chemiczno- fizyczne, sportowe, informatyczne, językowe, robotyka, szachy, pełen zakres wszelakich pomocy dydaktycznych od magicznych dywanów, robotów, okularów VR, drukarek 3D po sale sensoryczną i wiele wiele innych, a wszystko na najnowszym sprzęcie i z najwspanialszymi nauczycielami pod słońcem. A to tylko czubek tej „góry”, którego nie da pokazać się w ciągu kilku godzin.

Bardzo bardzo dziękujmy wszystkim za przybycie! Było nam niesamowicie miło Was gościć. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie! A tych którzy nie mogli Nas odwiedzić, zapraszamy do obejrzenia relacji w postaci zdjęć :) <3

Powrót na początek strony