III Międzypokoleniowy Turniej Szachowy

Turniej Szachy łączą pokolenia.jpg
W dniu 16 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się III Międzypokoleniowy Turniej Szachowy "Szachy łączą pokolenia".Turniej zorganizowany był pod patronatem Prezydenta Miasta Puławy. Celem tej krolewskiej gry była przede wszystkim integracja kilku pokoleń. Warto nadmienić, że turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem a uczestnicy - dziadkowie Naszych uczniów dotarli z przeróżnych zakątków Polski. Turniej otworzyła uroczyście Pani Dyrektor Ewa Górecka, natomiast sędziował licencjonowany sędzia Łukasz Dymek. Dzięki wsparciu sponsorów: Urzędu Miasta, Rady Rodziców i firmie Will Best uczestnicy otrzymali z rąk Kierownika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Puławy Pani Agnieszki Zamojskiej oryginalne puchary i atrakcyjne nagrody.