Jasełka Bożonarodzeniowe

409353969_327851890062147_657279436784151788_n.jpg
21 grudnia 2023r. w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe, które zgromadziły całą społeczność szkolną oraz rodziców.
Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych jasełkami.
Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka, które zostały przygotowane przez uczniów klas pierwszych, drugich, trzecich i piątych. Opiekę nad młodymi aktorami sprawowali pani Agnieszka Kowalczyk, Ksiądz Dawid Woliński oraz Anna Michałek. W tym roku oprawę muzyczną przygotowali rodzice naszych uczniów panowie: Michał Zdrzalik, Radosław Słyk oraz Dominik Wójcik, którzy dołożyli wszelkich starań aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich okazją do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z uwagą i wielkim skupieniu wysłuchali historii narodzin Pana Jezusa włączając się we wspólny śpiew kolęd. Na zakończenie pani Dyrektor Ewa Górecka złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia.