Puławski Dzień Sportu

Dzień sportu - zawodnicy.jpg
Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej Szkoły!
Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się z Wami relacją z niezwykłego wydarzenia, które miało miejsce dziś, 15 czerwca, w murach naszej szkoły. Puławski Dzień Sportu, organizowany we współpracy z Urzędem Miasta Puławy, okazał się nie tylko pełen emocji, ale także ogromnym sukcesem!
Głównym celem tego wyjątkowego przedsięwzięcia było zachęcenie naszych uczniów do aktywności ruchowej, integracja puławskich szkół, promowanie zdrowego stylu życia oraz rozwijanie wiary we własne umiejętności poprzez szlachetne współzawodnictwo. A musimy przyznać, że wszystkie te cele zostały osiągnięte z wspaniałym entuzjazmem!
Uczniowie z klas 4-8 puławskich podstawówek, pod czujnym okiem nauczycieli, mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w różnorodnych konkurencjach. Wszystkie drużyny dały z siebie wszystko, prezentując nie tylko swoją sprawność fizyczną, ale także determinację, ducha współpracy i sportowego fair play.
Cieszymy się niezmiernie, że nasza szkoła odniosła ogromny sukces w tym wydarzeniu! Z dumą informujemy, że zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce. To wspaniałe osiągnięcie, które nie tylko ukazuje zaangażowanie naszych uczniów, ale także ogromną pracę i wysiłek włożony w przygotowania do Dnia Sportu. Jesteśmy naprawdę dumni z Was wszystkich!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, a także ich opiekunom, którzy ich wspierali i dopingowali. Wasza obecność i aktywny udział sprawiły, że Puławski Dzień Sportu był niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich!
Nie zapominajmy również, że sport to nie tylko jednorazowe wydarzenie. Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do kontynuowania codziennej aktywności fizycznej. Wspólnie możemy wprowadzić zdrowy styl życia do naszego codziennego harmonogramu i cieszyć się korzyściami, jakie niesie ze sobą regularna aktywność.
Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział w Puławskim Dniu Sportu i gratulujemy naszym uczniom doskonałej postawy i wyników. Jesteście niesamowici! Trzymamy kciuki za Was w kolejnych sportowych wyzwaniach, które stoją przed nami