Spotkanie z Panią Laurą Łącz

Laura-w-kapeluszu.jpg

W poniedziałek 15 maja w naszej szkole gościliśmy wspaniałą artystkę, aktorkę filmową i teatralną Panią Laurę Łącz. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek biograficznych z życia gwiazdy. W kolejnej części spotkania Pani Łącz podzieliła się z widzami wiedzą o pracy w scenicznej. Opowiadała również o początkach kariery pisarskiej. Występ okraszony był anegdotami o teatrze oraz piosenkami wykonanymi po mistrzowsku przez artystkę, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie, w ramach Dni Książki i Praw Autorskich, Pani Laura przeczytała swoje zabawne opowiadania dla dzieci, które zostały wysłuchane z ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Następnie był czas na wspólne fotografie, autografy, zakup książek oraz na podziękowania za wspaniały czas spędzony z niezwykłą postacią. Pani Laura to niezwykła osobowość. O tym mogli się przekonać wszyscy uczestnicy fantastycznego spotkania. Mamy nadzieję, że jest to początek ciekawych projektów w naszej szkole.

Jeszcze raz dziękujemy artystce Pani Laurze ,że przyjęła nasze zaproszenie i zaszczyciła naszą szkołę swoją obecnością.

Życzymy kolejnych sukcesów w pracy scenicznej i życiu osobistym.

Organizatorzy

Powrót na początek strony