Spotkanie z podróżnikiem

DSC01013.JPG
Dziś mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć w naszej szkole Pana Piotra Bedlińskiego z grupy podróżniczej trzask.pl Pan Piotr zabrał nas w fascynującą podróż po tajemniczym Maroku, odkrywając przed nami niezwykłe zakątki tego egzotycznego kraju.
Podróżnik opowiedział nam o Maroko w sposób, który wciągnął zarówno małych, jak i dużych słuchaczy! Dowiedzieliśmy się nie tylko o malowniczych krajobrazach, lecz także o fascynujących zwyczajach i tradycjach miejscowej ludności.
A co najciekawsze, Pan Piotr podzielił się z nami nietypowymi informacjami na temat oryginalnych metod leczenia zębów praktykowanych przez Marokańczyków!
W trakcie spotkania przenieśliśmy się także kulinarne do Maroka, poznając egzotyczne przysmaki i smakowite tajniki kuchni tego kraju.
Nie zabrakło również podróży przez historię i kulturę Maroka, podczas której odkrywaliśmy fascynujące zabytki i tajemnicze miejsca.
Dziękujemy Panu Piotrowi za niezapomniane chwile, pełne ciekawostek i inspiracji! Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wizyta w naszej szkole!