Święto Niepodległości - uroczysty apel

401011250_905219371119047_3263104645343020787_n (1).jpg
Dziś, w duchu patriotyzmu i szacunku dla historii Polski, nasza szkoła zorganizowała uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. To ważne wydarzenie upamiętniające odzyskanie niepodległości przez Polskę po 123 latach zaborów.
W atmosferze głębokiego szacunku i wspólnej radości, cała społeczność zgromadziła się, by razem uczcić to wyjątkowe święto. Całość uatrakcyjnił niezwykły występ naszego szkolnego chóru, który przepięknie wykonał patriotyczne pieśni i przekazał wiele emocji związanych z historią Polski.
Na zakończenie apelu, cała społeczność szkolna przyłączyła się do kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach, razem odśpiewaliśmy hymn narodowy, dając wyraz jedności i dumy z naszej polskości.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie apelu. Bardzo ważne jest, by pamiętać o naszych korzeniach i budować wspólną przyszłość, czerpiąc z historii siłę do działania. Niech dzisiejszy apel pozostanie w naszych sercach jako wyjątkowe świadectwo jedności i miłości do Ojczyzny
Powrót na początek strony