Warsztaty rękodzieła

Warsztay - Palmy Wielkanonce (6).jpg

W miniony piątek 15.03 klasy szóste miały niezwykłą okazję uczestniczyć w warsztatach związanych z nadchodzącą Wielkanocą! Państwo Stanisław i Elżbieta Kołodziej ze Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie przybyli do naszej szkoły, aby podzielić się swoimi  umiejętnościami w tworzeniu palm wielkanocnych z prawdziwych ziół i roślin.

Podczas warsztatów mieliśmy okazję poznać techniki tworzenia palm oraz wykorzystać świeże zioła i rośliny, aby stworzyć własne unikalne dzieła sztuki wielkanocnej. To było niesamowite doświadczenie, które pozwoliło nam rozwijać naszą kreatywność.

Dziękujemy serdecznie Państwu Stanisławowi i Elżbiecie Kołodziej za ich cenne wskazówki, cierpliwość i pasję, którą z nami się podzielili. Wasze warsztaty z pewnością pozostaną w naszej pamięci na długo!

Z niecierpliwością czekamy na zbliżającą się Wielkanoc, kiedy będziemy mogli zaprezentować nasze własnoręcznie wykonane palmy naszym rodzinom i przyjaciołom.

Dziękujemy także wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tych niezwykłych warsztatach i dzielili się swoją kreatywnością i entuzjazmem!