Wizyta klasy 5b w Mediatece

401090908_905228877784763_8077691967851227955_n.jpg
Uczniowie z klasy Vb mieli niezwykłą przygodę w puławskiej Mediatece! Z determinacją i ciekawością w sercach wzięli udział w specjalnych zajęciach, których celem było promowanie czytelnictwa oraz zapoznanie się z nowo powstałą Mediateką. 
Podczas wizyty nie tylko otworzyliśmy drzwi do magicznego świata książek, ale także mieliśmy okazję uczestniczyć w fascynującej prezentacji o sławnych Polakach. To było niezwykłe doświadczenie, które poszerzyło naszą wiedzę i otworzyło oczy na bogactwo historii i kultury naszego kraju. 
Dziękujemy Mediatece za zapewnienie nam tak inspirującego środowiska do nauki i odkrywania!  Nasza klasa Vb już niecierpliwie czeka na kolejne przygody literackie i edukacyjne. Wspólnie rozwijamy się, uczymy i czerpiemy radość z poznawania nowych światów! 
Powrót na początek strony