Wycieczka klas 7b i 7c

1712080773903.jpg

Dnia 25 marca br. uczniowie klasy 7b i 7c wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę szkolną do Warszawy. Celem głównym było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.

Uczniowie dowiedzieli się m.in. jakie straty ponieśli warszawiacy podczas walk w stolicy, naocznie uświadomili sobie dramat polskich rodzin i heroizm Powstańców w tamtych czasach. Multimedialne Muzeum zrobiło na nich duże wrażenie i dostarczyło wielu wspaniałych przeżyć. 

Po spacerze zaostrzającym apetyt była wizyta w restauracji McDonald's (tego  nie może zabraknąć na żadnej wycieczce!). Następnie uczniowie odwiedzili Dam Zagadek, czyli Escape Room, gdzie podzieleni na grupy 6 - 8 osobowe rozwiązywali zagadki w pokojach "Poza światem", "P@ssword", "Podróż", "Pegazus" i innych. Gracze wykazali się sprytem, logicznym myśleniem i refleksem dlatego rozwikłali wszystkie tajemnice przed czasem. 
Powrót na początek strony