XXIX Gala "Nasi Najlepsi"

XXIX Gala Nasi Najlepsi (8).jpg
21 czerwca odbyła się XXIX Gala "Nasi Najlepsi", podczas której uhonorowano wyjątkowych uczniów. To coroczne wydarzenie, na którym przyznaje się stypendia najlepszym uczniom klas VII i VIII ze szkół publicznych i niepublicznych oraz uczniom liceów, których organem prowadzącym jest Miasto Puławy.
Jednorazowe Stypendium Naukowe Prezydenta Miasta Puławy "Nasi Najlepsi" zostało przyznane 142 uczniom. Wśród nagrodzonych znalazło się 65 uczniów szkół podstawowych, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 5,4 lub są laureatami konkursów przedmiotowych, oraz 77 uczniów liceów ogólnokształcących, których średnia ocen przekroczyła 5,2 lub zostali laureatami olimpiad przedmiotowych.
Chciałbym serdecznie pogratulować naszym wspaniałym uczniom, którzy zostali uhonorowani tym prestiżowym stypendium. Wasza ciężka praca, determinacja i pasja przyniosły Wam zasłużone uznanie. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i wzorowego postępu edukacyjnego!
Nie możemy zapomnieć o naszych utalentowanych uczniach, którzy reprezentowali naszą szkołę na Gali "Nasi Najlepsi". Olena Artamonova, Antoni Podkówka, Aleksandra Pasoń i Gabriela Jasik - gratulujemy Wam wszystkim! Wasze osiągnięcia są dowodem na Waszą wyjątkowość i determinację.
Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Puławy za wsparcie i inicjatywę w nagradzaniu naszych utalentowanych uczniów. Wasza troska o rozwój edukacyjny naszej społeczności jest nieoceniona.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy otrzymali stypendia "Nasi Najlepsi". Wasza praca i pasja stanowią inspirację dla nas wszystkich. Życzymy Wam dalszych sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń!
Powrót na początek strony