Zapraszamy do udziału w akcji

Bez nazwy.png

Charytatywna Zbiórka Książek!

Cześć, Czytelnicy!

Mamy dla Was wspaniałą okazję, by połączyć swoją miłość do czytania z pomocą potrzebującym. Organizujemy charytatywną zbiórkę książek, które zostaną sprzedane na kiermaszu. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na dwa ważne cele: zakup karmy dla podopiecznych Puławskiego Schroniska dla Zwierząt oraz zakup nowych książek dla szkolnej biblioteki.

Zbieramy książki do połowy kwietnia. Możecie je przynosić zarówno do biblioteki szkolnej, jak i do świetlicy. Każda przyniesiona książka to nie tylko kolejna historia, którą możemy przeczytać, ale także krok w stronę pomocy zwierzętom bezdomnym oraz poszerzenia zasobów naszej biblioteki.

Wszelkie rodzaje książek są mile widziane. Każda z Wasza książka może znaleźć nowego właściciela i przyczynić się do wspólnego dobra.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji charytatywnej! Niech nasza wspólna pasja do czytania stanie się także sposobem na pomoc potrzebującym.

Powrót na początek strony