Konkurs wiedzy o piłce nożnej

Bez nazwy.png
Za nami wojewódzki finał Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej – Poznaj Polskę na Sportowo, który odbył się w Arenie Lublin! 
To była druga edycja tego niezwykle popularnego wydarzenia, zorganizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej, przy wsparciu TVP oraz Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Nasza szkoła miała zaszczyt być reprezentowana przez niezwykle utalentowanych uczestników:
-Ksawerego Pękali
-Szymona Stasiaka
-Bartosza Konckiego
-Wiktora Kosowskiego.
W finale wojewódzkim, tak jak już wcześniej, uczestnicy stanęli przed 11 pytaniami, które nie tylko mierzyły ich wiedzę o futbolu, ale także testowały szybkość i precyzję w udzielaniu odpowiedzi. To był prawdziwy sprawdzian dla ich pasji i zaangażowania!
Warto dodać, że każdy z tych młodych talentów otrzymał pamiątkowy zestaw gadżetów od Polskiego Związku Piłki Nożnej, których będą mieli okazję używać i cieszyć się nimi, przypominając sobie to wyjątkowe doświadczenie, a także dumnie prezentować swoje dyplomy!
Chłopcom należą się ogromne gratulacje, ponieważ oprócz nagród materialnych zyskali coś o wiele cenniejszego – niesamowite wspomnienia! Dzieliliście się swoją pasją do piłki nożnej i pokazaliście, że ciężka praca i zaangażowanie zawsze prowadzą do sukcesu.
Jesteśmy z Was dumni i cieszymy się, że macie okazję reprezentować naszą szkołę na takim prestiżowym konkursie! Trzymamy kciuki za Wasze przyszłe osiągnięcia i już teraz czekamy na kolejne emocjonujące wyzwania!  #PoznajPolskęNaSportowo
Powrót na początek strony