Bal Andrzejkowy

Andrzejki w SP6 Oddziały przedszkolne.jpg

Wczoraj wieczorem nasza szkoła doświadczyła niezapomnianych chwil, pełnych śmiechu, tańców i tajemniczych wróżb! Zaczęliśmy zabawę od tańców naszych najmłodszych uczniów - zerówek oraz klas I-III. To był czas pełen szczerych, dziecięcych uśmiechów i radości! Następnie na parkiet wkroczyła nasza młodzież, która również świetnie się bawiła. Niektórzy z naszych uczniów wykazali się niebywałą kreatywnością, prezentując stroje i przebrania, które rozbłysły oryginalnością! Oczywiście nie zabrakło andrzejkowych wróżb! Dowiedzieliśmy się jakie niespodzianki szykuje nam los A to wszystko odbywało się przy muzyce od najlepszego DJ - Pana Maćka!  Pan Maciek zagrał dla nas najlepsze hity, tworząc atmosferę, w której nikt nie mógł usiedzieć w miejscu! Dodatkowo, Rada Rodziców zadbała o nasze brzuchy, serwując popcorn, gofry, lody i bubble tea - prawdziwe andrzejkowe smakowitości dla podniebienia! Dziękujemy Wszystkim, którzy uczestniczyli w tej magicznej nocy! Niech wspomnienia z Balu Andrzejkowego pozostaną z nami na długo.