Pocztówki z wakacji

Zdjęcie 5 (1).jpg

Świetliczaków - wakacyjnych wspomnień czar…

Niestety, wakacje już za nami, a to oznacza, że nadszedł nieco mniej wyczekiwany czas wytężonej pracy. W naszej świetlicy zrobiło się dość gwarnie, ale przede wszystkim wesoło i przyjemnie.

Pierwsze dni września minęły nam dość pracowicie. W trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych uczniów wychowawczynie świetlicy przypomniały o tym, jak ma wyglądać bezpieczna droga do szkoły. Dzieci również zostały zapoznane z zasadami zachowania obowiązującymi nie tylko w świetlicy, stołówce szkolnej, ale także na terenie szkoły, placu zabaw czy szkolnym boisku.

Świetliczaki chętnie opowiadały o swoich licznych przygodach i błogim odpoczynku. Stąd celem utrwalenia tych  jakże cudownych wakacyjnych wspomnień, wykonały wyjątkowo urocze pocztówki z wakacji, które stały się niewątpliwą ozdobą szkolnego korytarza. Znalazły się na nich wspaniałe górskie krajobrazy, piękne polskie morze czy skąpana w słońcu piaszczysta plaża. Zapraszamy do naszej świetlicowej galerii:)